ساختمان شماره 2 زورخانه ای افتتاح می گردد

محمدرضا طالقانی با رئیس کنفدراسیون زورخانه ای اروپا در محل ساختمان شماره 2 فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش باستانی و زورخانه ای دیدار نمود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش باستانی و زورخانه ای، براساس هماهنگیهای انجام شده از سوی اتاق بازرگانی لیتوانی - ایران، طالقانی در دیدار با گنتاس ویلیتا رئیس کنفدراسیون ورزشهای زورخانه ای اروپا و حمید احمدی رئیس فدراسیون زورخانه ای بالتیک  دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار طالقانی ضمن ابراز خرسندی از روند رو به رشد فرهنگ پهلوانی در کشورمان ایران آمادگی مجموعه فدراسیون ملی زورخانه ای ایران را برای انتقال تجارب خود برای گسترش این فرهنگ غنی و معنوی در سراسر جهان به خصوص اروپا را اعلام نمود. در ابتدا ضمن بازدید مهمانان از بخشهای فدراسیون و دیدن عکسهای تاریخی از بزرگان ورزش زورخانه و کشتی، گنتاس ویلیتا اظهار داشت: ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی مراحل مقدماتی خود را در شناساندن این ورزش به مردم اروپا  سپری می نماید در عین حال در کشورهایی همچون لیتوانی رشد چشمگیر این ورزش را شاهد هستیم.

در ادامه حمید احمدی با استقبال از پیشنهاد پهلوان طالقانی برای تهیه تفاهم نامه همکاری در راستای توسعه ورزش زورخانه ای در اروپا، اظهار امیدواری نمود در آینده نزدیک با امضای این تواهم نامه فرصتهای بهتری برای ارتباطات میان ورزشکاران ایران و اروپا فراهم آید. در خاتمه طرفین بر حرکت جمعی برای حصول نتایج شایسته  ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی در عرصه جهانی تاکید نمودند.

ساختمان شماره 2 فدراسیون، روز یکشنبه مورخ 15 اردیبهشت ماه جاری از ساعت 11 با حضور اصحاب رسانه، ملی پوشان، قهرمانان، پهلوانان، پیشکسوتان، اعضای هیئت رئیسه و پرسنل فدراسیون افتتاح خواهد شد. این ساختمان در خیابان آفریقا، بالاتر از جهان کودک، نرسیده به پل میرداماد، خیابان سپیدار، پلاک 8 واقع می باشد.

/ 0 نظر / 24 بازدید